KONST / Litografier / Färglitografi 11933402
nr 1193 3402
José Gamarra
(f. 1934), Uruguay
Färglitografi, "San George". Signerad, numrerad 150/150. Motivet: 58x47 cm
José Gamarra, bildkonstnär född 1934 i Montevideo, Uruguay.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 juli 2018
kl 19:47:11
16/7 16:23:23
José Gamarra
Läs mer om José Gamarra